zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
1:3
Tęcza Biskupiec
Mazur Ełk
2:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
SRKiS Danpol Knopin
1:2
Mazur Pisz
Pojezierze Prostki
0:0
Granica Bezledy
Orlęta Rema Reszel
1:1
Czarni Olecko
MKS Jeziorany
1:3
Błękitni Pasym
Kłobuk Mikołajki
0:2
Śniardwy Orzysz
Łyna Sępopol
1:1
Wilczek Wilkowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
0:4
Mazur Ełk
Błękitni Pasym
3:1
Wilczek Wilkowo
Mazur Pisz
0:4
Orlęta Rema Reszel
Śniardwy Orzysz
2:0
MKS Jeziorany
Tęcza Biskupiec
3:4
Łyna Sępopol
Granica Bezledy
1:0
SRKiS Danpol Knopin
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:1
Pojezierze Prostki
Czarni Olecko
1:2
Kłobuk Mikołajki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Rema Reszel
2:1
Granica Bezledy
SRKiS Danpol Knopin
0:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
MKS Jeziorany
0:5
Czarni Olecko
Wilczek Wilkowo
0:2
Śniardwy Orzysz
Łyna Sępopol
2:1
Błękitni Pasym
Kłobuk Mikołajki
1:1
Mazur Pisz
Mazur Ełk
1:1
Tęcza Biskupiec
Pojezierze Prostki
0:4
Vęgoria Węgorzewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:2
Orlęta Rema Reszel
Vęgoria Węgorzewo
3:0
SRKiS Danpol Knopin
Mazur Ełk
3:0
Pojezierze Prostki
Mazur Pisz
5:0
MKS Jeziorany
Granica Bezledy
1:1
Kłobuk Mikołajki
Czarni Olecko
0:2
Wilczek Wilkowo
Tęcza Biskupiec
4:3
Błękitni Pasym
Śniardwy Orzysz
3:0
Łyna Sępopol
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SRKiS Danpol Knopin
3:5
Mazur Ełk
Pojezierze Prostki
2:1
Tęcza Biskupiec
Błękitni Pasym
0:1
Śniardwy Orzysz
Mazur Pisz
5:2
Wilczek Wilkowo
Orlęta Rema Reszel
0:0
Vęgoria Węgorzewo
MKS Jeziorany
1:1
Granica Bezledy
Łyna Sępopol
1:0
Czarni Olecko
Kłobuk Mikołajki
0:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
5:1
Kłobuk Mikołajki
Pojezierze Prostki
2:2
SRKiS Danpol Knopin
Mazur Pisz
4:0
Łyna Sępopol
Tęcza Biskupiec
1:2
Śniardwy Orzysz
Granica Bezledy
3:1
Wilczek Wilkowo
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
4:1
MKS Jeziorany
Czarni Olecko
5:3
Błękitni Pasym
Mazur Ełk
3:3
Orlęta Rema Reszel
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SRKiS Danpol Knopin
2:2
Tęcza Biskupiec
Błękitni Pasym
2:4
Mazur Pisz
Śniardwy Orzysz
3:2
Czarni Olecko
Orlęta Rema Reszel
0:0
Pojezierze Prostki
MKS Jeziorany
1:2
Vęgoria Węgorzewo
Łyna Sępopol
3:0*
Granica Bezledy
Kłobuk Mikołajki
0:2
Mazur Ełk
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
3:3
Wilczek Wilkowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
2:2
Wilczek Wilkowo
Mazur Ełk
9:0
MKS Jeziorany
Mazur Pisz
3:2
Śniardwy Orzysz
Tęcza Biskupiec
1:0
Czarni Olecko
Granica Bezledy
2:4
Błękitni Pasym
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:1
Łyna Sępopol
SRKiS Danpol Knopin
0:3
Orlęta Rema Reszel
Pojezierze Prostki
1:2
Kłobuk Mikołajki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pasym
3:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Śniardwy Orzysz
4:1
Granica Bezledy
Orlęta Rema Reszel
1:3
Tęcza Biskupiec
MKS Jeziorany
2:4
Pojezierze Prostki
Łyna Sępopol
0:4
Vęgoria Węgorzewo
Czarni Olecko
1:1
Mazur Pisz
Kłobuk Mikołajki
2:1
SRKiS Danpol Knopin
Mazur Ełk
3:0
Wilczek Wilkowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
5:0
Błękitni Pasym
Mazur Ełk
1:4
Łyna Sępopol
SRKiS Danpol Knopin
10:0
MKS Jeziorany
Orlęta Rema Reszel
0:1
Kłobuk Mikołajki
Tęcza Biskupiec
3:2
Mazur Pisz
Granica Bezledy
1:6
Czarni Olecko
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:2
Śniardwy Orzysz
Pojezierze Prostki
2:0
Wilczek Wilkowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Łyna Sępopol
3:2
Pojezierze Prostki
Błękitni Pasym
2:1
Mazur Ełk
Mazur Pisz
4:2
Granica Bezledy
Śniardwy Orzysz
0:1
Vęgoria Węgorzewo
MKS Jeziorany
2:5
Orlęta Rema Reszel
Czarni Olecko
0:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kłobuk Mikołajki
0:2
Tęcza Biskupiec
Wilczek Wilkowo
3:0
SRKiS Danpol Knopin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
3:1
Czarni Olecko
SRKiS Danpol Knopin
2:2
Łyna Sępopol
Pojezierze Prostki
2:3
Błękitni Pasym
Śniardwy Orzysz
3:1
Mazur Ełk
Orlęta Rema Reszel
0:3
Wilczek Wilkowo
Tęcza Biskupiec
6:3
Granica Bezledy
Kłobuk Mikołajki
2:0
MKS Jeziorany
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2:3
Mazur Pisz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Jeziorany
2:6
Tęcza Biskupiec
Błękitni Pasym
5:0
SRKiS Danpol Knopin
Mazur Pisz
3:2
Vęgoria Węgorzewo
Śniardwy Orzysz
1:0
Pojezierze Prostki
Granica Bezledy
1:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Wilczek Wilkowo
2:3
Kłobuk Mikołajki
Czarni Olecko
2:3
Mazur Ełk
Łyna Sępopol
2:4
Orlęta Rema Reszel
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
9:0
Granica Bezledy
Mazur Ełk
3:1
Mazur Pisz
SRKiS Danpol Knopin
0:2
Śniardwy Orzysz
Pojezierze Prostki
4:1
Czarni Olecko
Orlęta Rema Reszel
2:1
Błękitni Pasym
Tęcza Biskupiec
5:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kłobuk Mikołajki
2:4
Łyna Sępopol
MKS Jeziorany
2:4
Wilczek Wilkowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pasym
3:1
Kłobuk Mikołajki
Mazur Pisz
1:1
Pojezierze Prostki
Śniardwy Orzysz
9:0
Orlęta Rema Reszel
Granica Bezledy
1:0
Mazur Ełk
Wilczek Wilkowo
2:1
Tęcza Biskupiec
Łyna Sępopol
9:1
MKS Jeziorany
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:1
Vęgoria Węgorzewo
Czarni Olecko
9:0
SRKiS Danpol Knopin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pasym
8:1
MKS Jeziorany
Mazur Pisz
4:3
SRKiS Danpol Knopin
Śniardwy Orzysz
2:1
Kłobuk Mikołajki
Tęcza Biskupiec
0:7
Vęgoria Węgorzewo
Granica Bezledy
0:1
Pojezierze Prostki
Wilczek Wilkowo
3:2
Łyna Sępopol
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
0:2
Mazur Ełk
Czarni Olecko
3:1
Orlęta Rema Reszel
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Ełk
0:4
Vęgoria Węgorzewo
SRKiS Danpol Knopin
5:4
Granica Bezledy
Pojezierze Prostki
2:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
MKS Jeziorany
1:4
Śniardwy Orzysz
Wilczek Wilkowo
1:3
Błękitni Pasym
Łyna Sępopol
1:3
Tęcza Biskupiec
Kłobuk Mikołajki
0:0
Czarni Olecko
Orlęta Rema Reszel
2:1
Mazur Pisz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
2:0
Pojezierze Prostki
Błękitni Pasym
1:1
Łyna Sępopol
Mazur Pisz
2:0
Kłobuk Mikołajki
Tęcza Biskupiec
4:1
Mazur Ełk
Granica Bezledy
2:1
Orlęta Rema Reszel
Wilczek Wilkowo
1:4
Śniardwy Orzysz
Czarni Olecko
4:0
MKS Jeziorany
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
5:1
SRKiS Danpol Knopin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Rema Reszel
4:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
MKS Jeziorany
2:4
Mazur Pisz
Błękitni Pasym
2:1
Tęcza Biskupiec
Łyna Sępopol
2:0
Śniardwy Orzysz
SRKiS Danpol Knopin
2:0
Vęgoria Węgorzewo
Pojezierze Prostki
2:0
Mazur Ełk
Wilczek Wilkowo
3:1
Czarni Olecko
Kłobuk Mikołajki
1:2
Granica Bezledy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
0:0
Orlęta Rema Reszel
Śniardwy Orzysz
1:4
Błękitni Pasym
Wilczek Wilkowo
2:0
Mazur Pisz
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2:2
Kłobuk Mikołajki
Czarni Olecko
1:2
Łyna Sępopol
Granica Bezledy
3:0
MKS Jeziorany
Tęcza Biskupiec
4:1
Pojezierze Prostki
Mazur Ełk
1:0
SRKiS Danpol Knopin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Rema Reszel
3:1
Mazur Ełk
Łyna Sępopol
1:2
Mazur Pisz
Błękitni Pasym
6:0
Czarni Olecko
MKS Jeziorany
0:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Wilczek Wilkowo
1:1
Granica Bezledy
SRKiS Danpol Knopin
0:1
Pojezierze Prostki
Kłobuk Mikołajki
0:2
Vęgoria Węgorzewo
Śniardwy Orzysz
4:1
Tęcza Biskupiec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
3:2
MKS Jeziorany
Mazur Ełk
1:0
Kłobuk Mikołajki
Granica Bezledy
4:1
Łyna Sępopol
Czarni Olecko
4:2
Śniardwy Orzysz
Mazur Pisz
2:2
Błękitni Pasym
Tęcza Biskupiec
5:1
SRKiS Danpol Knopin
Wilczek Wilkowo
2:3
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Pojezierze Prostki
0:1
Orlęta Rema Reszel
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pasym
3:1
Granica Bezledy
Śniardwy Orzysz
4:0
Mazur Pisz
MKS Jeziorany
1:3
Mazur Ełk
Wilczek Wilkowo
1:2
Vęgoria Węgorzewo
Łyna Sępopol
3:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Czarni Olecko
2:1
Tęcza Biskupiec
Orlęta Rema Reszel
5:0
SRKiS Danpol Knopin
Kłobuk Mikołajki
0:1
Pojezierze Prostki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Bezledy
1:2
Śniardwy Orzysz
Vęgoria Węgorzewo
4:3
Łyna Sępopol
Pojezierze Prostki
1:4
MKS Jeziorany
Wilczek Wilkowo
1:3
Mazur Ełk
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2:2
Błękitni Pasym
Czarni Olecko
1:0
Mazur Pisz
SRKiS Danpol Knopin
1:1
Kłobuk Mikołajki
Tęcza Biskupiec
1:1
Orlęta Rema Reszel
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pasym
1:1
Vęgoria Węgorzewo
Mazur Pisz
1:5
Tęcza Biskupiec
Śniardwy Orzysz
1:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
MKS Jeziorany
0:1
SRKiS Danpol Knopin
Wilczek Wilkowo
1:0
Pojezierze Prostki
Łyna Sępopol
2:3
Mazur Ełk
Czarni Olecko
5:0
Granica Bezledy
Kłobuk Mikołajki
0:3
Orlęta Rema Reszel
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Bezledy
1:2
Mazur Pisz
Orlęta Rema Reszel
3:1
MKS Jeziorany
Tęcza Biskupiec
2:1
Kłobuk Mikołajki
Vęgoria Węgorzewo
5:2
Śniardwy Orzysz
SRKiS Danpol Knopin
1:2
Wilczek Wilkowo
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2:0
Czarni Olecko
Mazur Ełk
0:5
Błękitni Pasym
Pojezierze Prostki
2:2
Łyna Sępopol
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Bezledy
1:4
Tęcza Biskupiec
Wilczek Wilkowo
1:1
Orlęta Rema Reszel
Błękitni Pasym
3:1
Pojezierze Prostki
Mazur Pisz
3:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Śniardwy Orzysz
4:0
Mazur Ełk
MKS Jeziorany
2:1
Kłobuk Mikołajki
Łyna Sępopol
4:1
SRKiS Danpol Knopin
Czarni Olecko
1:0
Vęgoria Węgorzewo
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Pojezierze Prostki
0:3
Śniardwy Orzysz
Orlęta Rema Reszel
0:1
Łyna Sępopol
Tęcza Biskupiec
7:1
MKS Jeziorany
Vęgoria Węgorzewo
0:6
Mazur Pisz
Mazur Ełk
1:2
Czarni Olecko
SRKiS Danpol Knopin
1:2
Błękitni Pasym
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:1
Granica Bezledy
Kłobuk Mikołajki
2:1
Wilczek Wilkowo
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Bezledy
3:2
Vęgoria Węgorzewo
Błękitni Pasym
0:1
Orlęta Rema Reszel
Mazur Pisz
7:0
Mazur Ełk
Śniardwy Orzysz
4:1
SRKiS Danpol Knopin
Wilczek Wilkowo
10:0
MKS Jeziorany
Łyna Sępopol
3:1
Kłobuk Mikołajki
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2:4
Tęcza Biskupiec
Czarni Olecko
2:0
Pojezierze Prostki
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Ełk
2:0
Granica Bezledy
Vęgoria Węgorzewo
0:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
SRKiS Danpol Knopin
0:2
Czarni Olecko
Pojezierze Prostki
1:5
Mazur Pisz
Orlęta Rema Reszel
1:1
Śniardwy Orzysz
Tęcza Biskupiec
6:0
Wilczek Wilkowo
MKS Jeziorany
2:1
Łyna Sępopol
Kłobuk Mikołajki
2:4
Błękitni Pasym
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij